Zapraszamy do “Żłobkowej Krainy” na ul. Okrzei 11.

Bajkowe postaci goszczą w naszym żłobku każdego dnia zapraszając  do oglądania kolorowych scen.  Wspólnie ze swoimi bajkowymi bohaterami dzieci rozwijają  wyobraźnię i wrażliwość, wzbogacają wiedzę dzieląc się na  cztery grupy:

Grupę Myszki Mini – I a – najmłodszą grupę wiekową,

Grupę Myszki Miki – I b – grupę projektu unijnego “Lubelskie mamy wracają do pracy”,

Grupę Kubusia Puchatka – II  – średnią grupę wiekową,

Grupę Kapitana Nemo – III – najstarszą grupę wiekową.

Nasz żłobek sprawuje opiekę nad dziećmi w wieku od 5 miesiąca życia do 3-ch lat, w liczbie 128. Staramy się zapewnić im jak najlepszą opiekę w czasie kiedy ich rodzice zajmują się pracą zawodową lub nauką.  Placówka czynna  jest od poniedziałku do piątku od godziny 6 -19.

Ramowy rozkład dnia w Żłobku nr 2:
06:00 – 08:00 – przyjmowanie dzieci, gimnastyka, czynności higieniczne przed śniadaniem
08:00 – 08:30 śniadanie, czynności higieniczne po śniadaniu
08:30 – 11:30 – zabawy i zajęcia tematyczne z dziećmi (zabawy ogólnorozwojowe, ruchowe, plastyczne, muzyczne) zajęcia dodatkowe (j.angielski, rytmika, logopedia, taniec), II śniadanie, czynności higieniczne przed obiadem.
11:30 – 12:30obiad, czynności higieniczne po obiedzie
12:30 – 14:30 – leżakowanie
14:30 – 15:30 – czynności higieniczne, podwieczorek
15:30 – 17:00 – zabawy, odbieranie dzieci ze żłobka.
17.00 – 17.30kolacja, czynności higieniczne
17.30 – 19.00 – zabawy dowolne z dziećmi, oczekiwanie na rodziców/opiekunów

Naszym zadaniem  jest wychowanie dziecka poprzez zabawę, która uczy dawać, brać, dzielić się, współpracować i podporządkowywać swoją osobowość grupie.

Jesteśmy po to, aby dbać o wszechstronny i kreatywny rozwój wychowanków i stanowić fachową pomoc dla rodziców. W otoczeniu kolorowych, mądrych i bezpiecznych zabawek oraz wykwalifikowanych opiekunek dziecko wspólnie z rówieśnikami doświadcza, eksperymentuje i usamodzielnia się.

Naszym celem jest doskonalenie umiejętności oraz rozwijanie talentów naszych Maluchów. Bogaty program zajęć, skonstruowany jest tak, by przez zabawę kształtować najważniejsze kompetencje niezbędne do płynnego wejście Dziecka w życie.

Jesteśmy żłobkiem dla wszystkich i wszyscy możemy go współtworzyć, a naszym celem jest dobro wszystkich dzieci.

Każde dziecko jest wyjątkowe i czerpie niepowtarzalną radość z poznawania świata, a my mamy przyjemność mu w tym pomagać. Poczucie ciepła i bezpieczeństwa dla Maluchów jest sprawą najważniejszą . Chcemy aby Żłobkowa Kraina została dokładnie dostosowana i zaaranżowana z myślą o maluszkach tak, aby zapewnić im radość ze spędzania u nas czasu.

W budynku znajdują się 4 sale zabaw. Każda z tych sal dzięki kolorowym malowidłom, dekoracjom posiada swój odrębny klimat. Kolory pomieszczeń i dekoracje zostały starannie dobrane w zależności od jego nazwy. W sali zabaw dominują żywe kolory oraz bajkowe obrazy inspirujące dzieci do rozwijania swojej wyobraźni. Sale Myszki Mini, Miki, Puchatka i Nemo tętnią życiem.

Zapraszamy Wszystkich do BAJKOWEGO WIDZENIA ŚWIATA.
error: Content is protected !!